Titulli Kenan Salihu - Zemres qka i bane
Ndëgjuar 738
Shkarkuar 32
Pëlqyer 6
Publikuar 04/02/2023

Texti i këngës

Kenan Salihu - Zemres qka i bane - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store