Titulli Valon Bytyqi x Kenan Bytyqi - Hajde, Tension, Shokun e martojna
Ndëgjuar 113
Shkarkuar 0
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Valon Bytyqi x Kenan Bytyqi - Hajde, Tension, Shokun e martojna - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store