Titulli Naxhije x Bytyqi Beqa - Tkisha pas moj Nane
Ndëgjuar 207
Shkarkuar 35
Pëlqyer 3
Publikuar 19/03/2023

Texti i këngës

Naxhije x Bytyqi Beqa - Tkisha pas moj Nane - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store