Titulli Xhemile Veselaj - Te tradhtova Nane
Ndëgjuar 658
Shkarkuar 32
Pëlqyer 4
Publikuar 14/04/2023

Texti i këngës

Xhemile Veselaj - Te tradhtova Nane - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store