Titulli Isa Xhaferi - Humba nane humba babe
Ndëgjuar 544
Shkarkuar 7
Pëlqyer 0
Publikuar 12/03/2023

Texti i këngës

Isa Xhaferi - Humba nane humba babe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store