Titulli Vllezerit Xhaferi - Shpija te vogla kallabllak
Ndëgjuar 647
Shkarkuar 24
Pëlqyer 1
Publikuar 26/03/2023

Texti i këngës

Vllezerit Xhaferi - Shpija te vogla kallabllak - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store