Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu - Shpija e Babes
Ndëgjuar 3,237,370
Shkarkuar 76
Pëlqyer 8,844
Publikuar 20/05/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EMRACOM
Muzika & Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Virusi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store