Banner

Banner

Titulli Noizy - Kallabllak
Ndëgjuar 8,562,840
Shkarkuar 2,796
Pëlqyer 73,857
Publikuar 21/08/2019

Loading...
Informatat e këngës
Director: Endi Hoxha & Fatlum Nerguti
Video by: Nd Film Production & Cinematic
Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/kallabllak-single/1477371573?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/0RWXsq2QAkryMY1ymJOYyT
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/108291242

Chorus:
Sonte jena kallabllak,
10 makina të dera when we come,
OTR we turning UP,
Ska p* none Qe na naaal se

Rap1:
Kom vllezer e betum o djal,
Shifi Mir si po mrujn o djal,
Ndoshta I sheh tu buzqesh,
Por mos I genje se Icy e ka nbrez o djal,

Tshkon koka Ma para se tshkon gota,
T’hik noflla ma para se t’hik vodka,
Ca karin ke qe flet me inat femna jote erdh vet un sta mora,

Durrsin ke dora i rrethum me horra,
Them old school gangstaz e din sa esht ora,
Si kater rruget e shijakut Jam I lidh
Dhe Misioni tash tna njofi botta,

Pre-chorus:
Ose ose je me ne, ose ik me vrap nga ne,
Kjo jan rregullat ky esht grupi ti ke ngju per ne, se sonte jam

Chorus;
Sonte jena kallabllak,
10 makina të dera when we come,
OTR we turning UP,
Ska p* none qe na nal,

Rap2:
Ti ke fjet gjum - un cut ne orat vona,
ti je kon shtrat Une nkom tu bo miliona,
Coke white, coke white si madona,
And them boys high them boys high nga kjo zona,

Kta po mshtojn mu 1 dis une shtoj dhe 1 garazhd,
Sa e bleva 1 lambo zi sterr all black,
Oi plak vrrullin sun Ma nal dot,
Ca u kon e shkrume ka me ndodh mos lodh kot,

Kena hyp qaq nalt sa Po tutem me pa posht,
Por kam kujdes kta kurvat nuk kan ngop,
Kur koma me rrshet kta luten krejt nzot,
Nese Jam krejt ntok kta dun mem shti dhe n’grop,

Pre chorus:
Ose ose je me ne, ose ik me vrap nga ne,
Kjo jan rregullat ky esht grupi ti ke ngju per ne, se sonte jam

Chorus;
Sonte jena kallabllak,
10 makina të dera when we come,
OTR we turning UP,
Ska p* none qe na nal,
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store