Titulli Gold AG x Nisret Krasniqi - Malli i zemres
Ndëgjuar 1,078
Shkarkuar 81
Pëlqyer 4
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gold AG x Nisret Krasniqi - Malli i zemres - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store