Titulli Gold AG x Kreshnik Avdiu - Namazi
Ndëgjuar 1,700
Shkarkuar 137
Pëlqyer 12
Publikuar 23/03/2023

Texti i këngës

Gold AG x Kreshnik Avdiu - Namazi - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store