Titulli Gold AG x Nikolle Nikprelaj - Shqipja e trollit
Ndëgjuar 1,888
Shkarkuar 265
Pëlqyer 7
Publikuar 24/12/2022

Texti i këngës

Gold AG x Nikolle Nikprelaj - Shqipja e trollit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store