Titulli Nikolle Nikprelaj - Vec me shqiptare
Ndëgjuar 138
Shkarkuar 8
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Nikolle Nikprelaj - Vec me shqiptare - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store