Titulli Xhela x Gentjana Gjergji - Nuse e dhanderr Shqiptare
Ndëgjuar 412
Shkarkuar 18
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Xhela x Gentjana Gjergji - Nuse e dhanderr Shqiptare - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store