Titulli Lumnije Lushaj Avdiaj - Shqipja e dardanise
Ndëgjuar 543
Shkarkuar 15
Pëlqyer 0
Publikuar 16/04/2023

Texti i këngës

Lumnije Lushaj Avdiaj - Shqipja e dardanise - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store