Banner

Banner

Titulli Mahmuti ft Shqipja - Potpuri
Ndëgjuar 249,060
Shkarkuar 1,565
Pëlqyer 779
Publikuar 08/12/2018

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia
Spotify:https://fanlink.to/Potpuri1
#muzik #shqip #popullore

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store