Banner

Banner

Titulli Mahmuti ft Shqipja - Potpuri 2
Ndëgjuar 201,103
Shkarkuar 3,669
Pëlqyer 635
Publikuar 19/12/2018

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia

01.Në zemër
02.Jam Ashik
03.T'Paskan rrejt

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store