Banner

Banner

Titulli Mahmuti ft Shqipja - Veq Dashni
Ndëgjuar 62,592
Shkarkuar 7,984
Pëlqyer 219
Publikuar 25/12/2018

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia #muzik #popullore #2019 #muzik #shqip #popullore

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store