Titulli Kenan Bega - Oj shoqni
Ndëgjuar 633
Shkarkuar 28
Pëlqyer 0
Publikuar 13/03/2023

Texti i këngës

Kenan Bega - Oj shoqni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store