Titulli Ardi x Vali Kryeziu - U martum ska ma shoqni
Ndëgjuar 512
Shkarkuar 14
Pëlqyer 1
Publikuar 13/02/2023

Texti i këngës

Ardi x Vali Kryeziu - U martum ska ma shoqni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store