Titulli Vali Zemzadja - O cma luke synin
Ndëgjuar 311
Shkarkuar 5
Pëlqyer 0
Publikuar 12/03/2023

Texti i këngës

Vali Zemzadja - O cma luke synin - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store