Banner

Banner

Titulli Duli - Ma ke Synin
Ndëgjuar 540,139
Shkarkuar 8,726
Pëlqyer 3,720
Publikuar 12/04/2019

Download

Informatat e këngës
Download / Stream here:
https://onair.fanlink.to/Ma-ke-synin

Publisher: "OnAir Media"


Duli on Social Media:
Istagram:https://www.instagram.com/duliofficial/
Facebook:https://www.facebook.com/DuliOfficial
https://twitter.com/DuliShow
https://plus.google.com/u/0/+DuliOfficial

© 2019 Duli. All Rights Reserved.
Reklama
Loading...
Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Banner

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store