Titulli Emin x Argjend Aliu - O moj qik synin si rrush -Potpuri-
Ndëgjuar 87
Shkarkuar 7
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Emin x Argjend Aliu - O moj qik synin si rrush -Potpuri- - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store