Banner

Banner

Titulli Pandora - Ma ke synin
Ndëgjuar 336,049
Shkarkuar 443
Pëlqyer 647
Publikuar 07/12/2014

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/PandoraALB
Fan Page: https://www.facebook.com/PandoraAlbaniaOfficial
Twitter: https://www.twitter.com/PandoraAlbania
Instagram: https://www.instagram.com/pandora_albania_official
#PandoraAlbania
Orkestrimi : Eroll Dogani & Lulzim Kryeziu
Saksofon: Betim Sylejmani
Studio "ERONA" Prizren
Programi i vitit te ri 2015 nga Produksioni "XIMI" Ferizaj dhe TV Festina

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store