Titulli Pandora Albania - Ah sheqer
Ndëgjuar 1,028
Shkarkuar 48
Pëlqyer 5
Publikuar 23/03/2023

Texti i këngës

Pandora Albania - Ah sheqer - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store