Titulli Pandora - Pika do me bjere
Ndëgjuar 937
Shkarkuar 52
Pëlqyer 2
Publikuar 15/05/2023

Texti i këngës

Pandora - Pika do me bjere - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store