Titulli Djellza Zenuni x ARDI - Hajgare sjena tu ba
Ndëgjuar 642
Shkarkuar 25
Pëlqyer 0
Publikuar 13/01/2023

Texti i këngës

Djellza Zenuni x ARDI - Hajgare sjena tu ba - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store