Banner

Banner

Titulli Meda ft Vjollca - A jena a sjena
Ndëgjuar 5,153,894
Shkarkuar 1,778
Pëlqyer 11,527
Publikuar 02/07/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Produced by EmraCom

Muzika & Orkestrimi: Granit Gashi & Dardi
Mix&Master: WIRUS
Teksti: Ghulo
Special thanks to: Izi's Apartament197

Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/102509702
iTunes: https://music.apple.com/us/album/a-jena-a-sjena-feat-vjollca-haxhiu-single/1471558104?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/3wfD2A9ZAE9nqnszX2kIf7
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store