Titulli Dona - Sjena mo
Ndëgjuar 416
Shkarkuar 46
Pëlqyer 7
Publikuar 11/01/2023

Texti i këngës

Dona - Sjena mo - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store