Banner

Banner

Titulli Lyric Master - Sjena kon na
Ndëgjuar 39,453
Shkarkuar 3,814
Pëlqyer 822
Publikuar 25/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
INSTAGRAM - http://instagram.com/lyricmasteroff
Official Fan Page - https://www.facebook.com/LyricMasterOff
Produced By : @LyricMaster
Lyrics: Shpetim Reqica & Lyric Master
Rec/Mix/Master: @HDStudioOfficial
#lyricmaster #sjenakonna #2020
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store