Titulli Adelina Berisha x Shkumbin Kryeziu - Kolazh
Ndëgjuar 1,351
Shkarkuar 62
Pëlqyer 7
Publikuar 04/12/2022

Texti i këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store