Titulli Egzona Salaj x Nora Ndreu - Me jep nje pike uje
Ndëgjuar 692
Shkarkuar 15
Pëlqyer 0
Publikuar 19/12/2022

Texti i këngës

Egzona Salaj x Nora Ndreu - Me jep nje pike uje - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store