Titulli Musli Kuqi x Mimoza Nela - Qka met than oj dashni
Ndëgjuar 529
Shkarkuar 5
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Musli Kuqi x Mimoza Nela - Qka met than oj dashni - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store