Titulli Mimoza Shkodra - i pabese
Ndëgjuar 1,407
Shkarkuar 89
Pëlqyer 10
Publikuar 13/02/2023

Texti i këngës

Mimoza Shkodra - i pabese - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store