Titulli Yllka Kuqi ft Ylli Demaj - Potpuri
Ndëgjuar 1,403
Shkarkuar 175
Pëlqyer 3
Publikuar 15/12/2022

Texti i këngës

Yllka Kuqi ft Ylli Demaj - Potpuri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store