Titulli Musli Kuqi x Rozana - Zemra rahat
Ndëgjuar 740
Shkarkuar 20
Pëlqyer 2
Publikuar 13/02/2023

Texti i këngës

Musli Kuqi x Rozana - Zemra rahat - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store