Titulli Irkenc Hyka - Te Pres
Ndëgjuar 1,032
Shkarkuar 73
Pëlqyer 2
Publikuar 13/04/2023

Texti i këngës

Irkenc Hyka - Te Pres - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store