Titulli Irkenc Hyka x Yllka Kuqi - Ma do zemra
Ndëgjuar 282
Shkarkuar 40
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Irkenc Hyka x Yllka Kuqi - Ma do zemra - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store