Titulli Fjori Tirona - Kurr mos u kthe
Ndëgjuar 938
Shkarkuar 51
Pëlqyer 3
Publikuar 30/12/2022

Texti i këngës

Fjori Tirona - Kurr mos u kthe - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store