Titulli Aferdita x Vullneti x Dona x Pimi - Pa Dasem Kurr Smartohna
Ndëgjuar 115
Shkarkuar 10
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Aferdita x Vullneti x Dona x Pimi - Pa Dasem Kurr Smartohna - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store