Banner

Banner

Titulli Xheta - Mu ske mem pas kurr
Ndëgjuar 448,138
Shkarkuar 1,843
Pëlqyer 2,583
Publikuar 11/01/2018

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store