Titulli Xheta - Robi plaket kur don vet
Ndëgjuar 133
Shkarkuar 6
Pëlqyer 0
Publikuar 24/04/2023

Texti i këngës

Xheta - Robi plaket kur don vet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store