Titulli Xheta x Shami Kuqet - Dujma nanen nusja jem
Ndëgjuar 453
Shkarkuar 17
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Xheta x Shami Kuqet - Dujma nanen nusja jem - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store