Titulli Edona Hasanaj - Oj lulije kujna ja le nanen
Ndëgjuar 920
Shkarkuar 32
Pëlqyer 1
Publikuar 09/03/2023

Texti i këngës

Edona Hasanaj - Oj lulije kujna ja le nanen - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store