Titulli Edona Llalloshi - Sdua hiq
Ndëgjuar 258
Shkarkuar 24
Pëlqyer 4
Publikuar 25/02/2023

Texti i këngës

Edona Llalloshi - Sdua hiq - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store