Titulli Edona Llalloshi - Vet me the te dua Nixhare nixhare
Ndëgjuar 800
Shkarkuar 39
Pëlqyer 0
Publikuar 13/01/2023

Texti i këngës

Edona Llalloshi - Vet me the te dua Nixhare nixhare - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store