Titulli Artan Jusufi x Edona Hasanaj x Luljeta Shala x Aziz Murati x Xhafer Ahemtaj - Potpuri
Ndëgjuar 1,390
Shkarkuar 61
Pëlqyer 0
Publikuar 12/03/2023

Texti i këngës

Artan Jusufi x Edona Hasanaj x Luljeta Shala x Aziz Murati x Xhafer Ahemtaj - Potpuri - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store