Titulli Shqipri Kelmendi x Edona Hasanaj - TALLAVA
Ndëgjuar 1,428
Shkarkuar 100
Pëlqyer 3
Publikuar 18/01/2023

Texti i këngës

Shqipri Kelmendi x Edona Hasanaj - TALLAVA - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store