Titulli Artan Jusufi - Tallava per Shpetimin
Ndëgjuar 1,679
Shkarkuar 143
Pëlqyer 8
Publikuar 07/03/2023

Texti i këngës

Artan Jusufi - Tallava per Shpetimin - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store