Titulli Artan Jusufi - Kenge Kerqovare
Ndëgjuar 970
Shkarkuar 69
Pëlqyer 2
Publikuar 12/03/2023

Texti i këngës

Artan Jusufi - Kenge Kerqovare - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store