Titulli Artan Jusufi - Amanet Live
Ndëgjuar 440
Shkarkuar 40
Pëlqyer 1
Publikuar 06/03/2023

Texti i këngës

Artan Jusufi - Amanet Live - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store